Gra terenowa - dla szkół

(dla grup dzieci i młodzieży po wcześniejszej rezerwacji)

Adresatem usługi są dzieci i młodzież w wieku szkolnym.

Dla małych dzieci zwiększamy ilość elementów zabawowych. Grupa powinna liczyć od 20 do 40 osób. Uczestnicy podczas co najmniej 3 godzinnej zabawy na twierdzy przeniosą się w realia Europy okresu wojen napoleońskich.

Oferta dla dzieci i młodzież w wieku szkolnym.
Dla młodzieży licealnej w grze zwiększamy elementy okresu wojen napoleońskich. Uczestnicy gry zostaną podzieleni na dwa obozy: francusko-polski i koalicji antyfrancuskiej, które między sobą będą rywalizować w wykonywanych zadaniach. Zostaną odegrane bitwy, potyczki i zadania terenowe. Każda osoba będzie odgrywać rolę przypisanej jej postaci historycznej.

W programie:

    zabawy zręcznościowe i zadania logiczne rozgrywane pomiędzy dwiema rywalizującymi ze sobą drużynami, na które zostanie podzielona wcześniej grupa;
    zwiedzanie Twierdzy połączone z poszukiwaniem ukrytego skarbu;
    prezentacja broni czarnoprochowej;
    pokaz wystrzału z repliki XVIII w. armaty;
    zwiedzanie tarasu widokowego;
    ognisko z kiełbaskami;

Cena: 30 zł od uczestnika gry. minimum 20 os.
Czas realizacji programu - 3 godz.

W wersji z ogniskiem:
Cena: 44 zł / osoba
Czas: 4 godz.

Wymagana przedpłata (bezzwrotna, minimum 400 zł) przelewem na konto: Twierdza Srebrna Góra Sp. z o.o., ul. Kręta 4, 57-215 Srebrna Góra, Bank Spółdzielczy Odział Budzów, nr konta: 17 9533 1014 2003 0000 0837 0001 z dopiskiem: "gra na twierdzy", data realizacji gry i dane do faktury. W kasie twierdzy prosimy o okazanie dowodu wpłaty.

 

Twierdza Srebrna Góra – galerie