DZIEŃ DZIECKA W TWIERDZY SREBRNA GÓRA

DZIEŃ DZIECKA W TWIERDZY SREBRNA GÓRA
Do końca to my nie dorośliśmy i – powiemy Wam szczerze – dobrze nam z tym Dlatego też zapraszamy Was na Dzień Dziecka w Twierdzy Srebrna Góry, który dla odmiany będziemy obchodzić 3 CZERWCA.
 
Tak, tak. Wiemy, że to Boże Ciało, ale prawie wszyscy mamy wtedy wolne i jest to zatem idealna okazja na rodzinną wycieczkę okraszoną wieloma niezapomnianymi chwilami dla dzieci A jak dzieci się wyganiają, wyszaleją na świeżym powietrzu, to jak wrócą do domu – szybko pójdą spać, a wtedy Wy, drodzy rodzice, będzie mogli... dokończyć oglądać serial. Zresztą, czy my musimy Wam takie rzeczy tłumaczyć :)
 
A wracjąc do 3 czerwca, to czeka na Was moc atrakcji, frajda po same uszy. Będzie malowanie twarzy zabawa przy chuście animacyjnej. Nie zabraknie sportowych konkurencji. Co to by był za Dzień Dziecka bez baniek mydlanych – więc i tego będzie pod dostatkiem. A kto będzie miał ochotę wyczaruje z balonów przeróżne stwory. No i jeszcze minidisco oraz dmuchańce – tego pominąć nie można.

Bawimy się aż do godz. 19.00. Będzie na wypasie. Zabierzcie dzieciaki i stawcie się 3 czerwca w Twierdzy Srebrna Góra

Jednocześnie przez calutki dzień będzie można zwiedzać fortyfikację w towarzystwie wyśmienitych przewodników/żołnierzy. Zapraszamy.

Srebrna Góra i okolice

SREBRNA GÓRA

historia

Historia Srebrnej Góry od początku istnienia aż do XVII w związana jest z wydobyciem srebra i ołowiu.

WIĘCEJ

TRASY ROWEROWE

 

Naturalne ukształtowanie terenu oraz walory krajobrazowe, sprawiają, że Srebrna Góra to...

WIĘCEJ

SREBRNA GÓRA

miasteczko

Srebrna Góra, zwana Perłą Gór Sowich, jest małą, przepiękną miejscowością na granicy Gór Sowich i Bardzkich. Jej legendarny już "magiczny" klimat zachwyca...

WIĘCEJ