KOLEJKA TURYSTYCZNA NA SPRZEDAŻ

KOLEJKA TURYSTYCZNA NA SPRZEDAŻ

Nadszedł czas, że musimy się pożegnać z naszym wieloletnim przyjacielem. Sprzedajemy naszą ciuchcię – kolejkę turystyczną – która przywiozła pod naszą Twierdzę tysiące odwiedzających. Kolejka jest sprawna technicznie, jednak rozglądamy się za czymś mniejszym, choć mogącym przewieźć podobną ilość turystów, i zwinniejszym na zakrętach prowadzących do naszej fortyfikacji.


Kolejka Turystyczna zbudowana jest bazie ciągnika Zetor model 8145. Rok produkcji 1990. Napęd 4x4. Stan techniczny ciągnika i wagonów dobry. W tym roku został przeprowadzony remont ramy nośnej jednego z wagonów oraz układu hamulcowego. Pojazd nadaje się do własnej aranżacji, posiada idealne powierzchnie reklamowe. Wymaga renowacji powłoki lakierniczej. Kolejka ma nietuzinkowy wygląd i doskonale sprawdzi się jako atrakcja w obiektach turystycznych – do przewozu nawet 50 osób jednocześnie.

Kontakt:

tel. 669 980 898

e-mail: biuro@forty.pl

 

Srebrna Góra i okolice

SREBRNA GÓRA

historia

Historia Srebrnej Góry od początku istnienia aż do XVII w związana jest z wydobyciem srebra i ołowiu.

WIĘCEJ

TRASY ROWEROWE

 

Naturalne ukształtowanie terenu oraz walory krajobrazowe, sprawiają, że Srebrna Góra to...

WIĘCEJ

SREBRNA GÓRA

miasteczko

Srebrna Góra, zwana Perłą Gór Sowich, jest małą, przepiękną miejscowością na granicy Gór Sowich i Bardzkich. Jej legendarny już "magiczny" klimat zachwyca...

WIĘCEJ