Twierdza Srebrna Góra Nocne zwiedzanie

Zaplanuj swoją wizytę

Nocne zwiedzanie

CZAS TRWANIA: ok. 2 godzin

GRUPA DOCELOWA: grupy, dorośli

Nocne zwiedzanie

Przeniesiemy Was  w czasy osiemnastowiecznych wojen. Niepowtarzalny klimat górskiej fortyfikacji, prezentacja i wystrzały z broni czarnoprochowej, pobór rekrutów i wcielenie do regimentu, magiczna nocna panorama okolicy – to tylko część atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy.

Co zrobić, aby wziąć udział w nocnym zwiedzaniu? Wystarczy zadzwonić pod numer tel. 74 818 00 99, 74 660 46 16 lub napisać e-maila na adres biuro@forty.pl i dokonać rezerwacji terminu podając swój numer telefonu.

Czas zwiedzania: ok. 2 godziny

Oferta skierowana do osób dorosłych.

Cena: 45 zł od osoby.

Rezerwacja obowiązkowa.

Bilety po rezerwacji będą dostępne w kasie, która jest czynna na 30 min przed ropoczęciem nocnego zwiedzania. Polecamy przyjechac chwile wcześniej by po zakupieniu biletu zobaczyć zachód słońca z punktu widokowego 685 m n.p.m

Nie bez powodu Polska Organizacja Turystyczna uznała Twierdzę Srebrna Góra za Najlepszy Produkt Turystyczny 2019 :)

*Nocne Zwiedzanie odbywa się w każdą sobotę przez cały rok po zebraniu minimum 20-osobowej grupy. W dniu Nocnego Zwiedzania istnieje możliwość zaparkowania samochodu na górze przy Twierdzy.

 

 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Istnieje możliwość organizacji nocnego zwiedzania z zagwarantowanym cateriniem dla grup zorganizowanych. Wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia – tel. 74 818 00 99, 74 660 46 16, e-mail: info@forty.pl. Na koszt takiej usługi składa się cena biletu (35 zł osoby) i wycena cateringu (w zależności od oczekiwań zamawiającego).


Dla grup zorganizowanych wymagana przedpłata (bezzwrotna, minimum 350 zł) przelewem na konto: Twierdza Srebrna Góra Sp. z o.o., ul. Kręta 4, 57-215 Srebrna Góra, Bank Spółdzielczy Odział Budzów, nr konta: 17 9533 1014 2003 0000 0837 0001 z dopiskiem: "nocne zwiedzanie", datą realizacji pakietu i nazwą zamawiającego.

 

 Srebrna Góra i okolice

SREBRNA GÓRA

historia

Historia Srebrnej Góry od początku istnienia aż do XVII w związana jest z wydobyciem srebra i ołowiu.

WIĘCEJ

TRASY ROWEROWE

 

Naturalne ukształtowanie terenu oraz walory krajobrazowe, sprawiają, że Srebrna Góra to...

WIĘCEJ

SREBRNA GÓRA

miasteczko

Srebrna Góra, zwana Perłą Gór Sowich, jest małą, przepiękną miejscowością na granicy Gór Sowich i Bardzkich. Jej legendarny już "magiczny" klimat zachwyca...

WIĘCEJ