Jakie znacie najciekawsze nakazy i zakazy dotyczące zachowania się w atrakcji turystycznej
Słyszeliście gdzieś „nie wolno niczego dotykać”, „zakaz siadania”, „musisz mieć czyste buty” albo „nie fotografować!”.
Już za chwilę będziemy tworzyć regulamin zwiedzenia naszej nowej atrakcji turystycznej i przydadzą się podpowiedzi.
Liczymy na Was!
Jesteśmy coraz bliżej…
Wyłoniliśmy wykonawcę na dostawę sprzętu do prowadzenia działalności kulturalnej i ochrony dziedzictwa kulturowego, w ramach projektu finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.
Umowa z firmą A+V sp. z o.o. z Wrocławia na kwotę 2 519 310,32 zł brutto pozwoli nam m.in. na utworzenie wystawy w Kawalierze wraz z przestrzenią warsztatową w Lazarecie, gdzie znajdziecie prezentacje historyczne, projekcję filmu animowanego przedstawiającego rekonstrukcję procesu budowy Twierdzy Srebrna Góra wraz z otaczającym terenem (przedpole, stoki, zieleń), salę testów wiedzy z wielkoformatowym, dotykowym stołem multimedialnym i makietą wraz z systemem rozszerzonej rzeczywistości, stanowiącą rekonstrukcję Twierdzy w trakcie budowy.
I tak się zastanawiamy nad tym, co by pomyślał budowniczy Król Fryderyk II Wielki widząc w Twierdzy najnowszą technologię XXI wieku
Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.
Projekt „Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.