Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny!

Tak, tak… my także uczestniczymy w akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny!” 🙂 Jeżeli zatem pojawicie się u nas 22-24 listopada 2019 r., będziecie mogli zwiedzić Twierdzę Srebrna Góra, znaną również jako Twierdzę Sebrnogórską, jedynie za połowę ceny biletu.

A dlaczego warto odwiedzić akurat nas? Już wyjaśniamy! Twierdza Srebrna Góra to największa górska twierdza w Europie, jedna z największych militarnych atrakcji na Dolnym Śląsku, która otrzymała tytuł Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska 2019. U nas znajdziecie wspaniale, kompetentne i superfajne przewodniki, a także niepowtarzalne miejsce, z którego roztaczają się fenomenalne widoki (a jesień jest niezwykle piękna). Zwiedzanie Twierdzy Srebrnej Góry to także okazja, by zobaczyć Góry Sowie. Dla najbardziej odważnych organizujemy także nocne zwiedzanie. Zapraszamy także wycieczki grupowe i indywidualne.

Bilet wstępu podczas weekendu 22-24 listopada będzie kosztował:
normalny – 12,50 zł/os.
ulgowy – 8,50 zł/os.

Promocja dotyczy tylko zwiedzania z przewodnikiem, nie dotyczy innych pakietów. Więc lepiej rezerwujcie termin, możecie się już nawet zacząć pakować. Widzimy się w weekend 22-24 listopada (wcześniej i później też możecie do nas zajrzeć)‼

Skip to content