Szukaj
Close this search box.

20 lat Polski w UE – Piknik Majowy

3 Maja Piknik Majowy z okazji 20 lat Polski w UE w Twierdza Srebrna Góra

Już 3 Maja: Świętuj z nami 20 lat Polski w UE w Twierdzy Srebrna Góra!

Przygotujcie się na dzień pełen radości i naprawdę świetnej zabawy, ponieważ 3 Maja w Twierdzy Srebrna Góra będzie niezapomniany! Na stoisku promocyjnym Dolnego Śląska czeka na Was prawdziwa uczta atrakcji!

  • Animacje dla dzieci i młodzieży: Niech Wasze dzieci i młodzież rozpalą wyobraźnię wraz z naszymi animacjami! Od zabawnych gier po kreatywne warsztaty, każdy znajdzie coś dla siebie!
  • Malowanie twarzy: Zamieńcie się w swoje ulubione postacie z bajek lub dajcie wyraz swojej kreatywności, malując swoje twarze w ciekawe wzory i motywy!
  • Bańki mydlane: Obejrzyjcie kolorowe bańki mydlane unoszące się w powietrzu! Może spróbujecie sami zrobić największa bańkę?
  • Giga gra Monopoly: Wcielcie się w kapitalistycznych magnatów podczas gry w nasze ogromne Monopoly! Kupujcie, handlujcie i zdobywajcie fortunę w niezapomnianym stylu!
  • Fotobudka: Zatrzymajcie chwile i uwiecznijcie Wasze wspomnienia w naszej fotobudce! Stwórzcie zabawne i kreatywne zdjęcia, które będziecie mogli zabrać ze sobą jako pamiątkę tego wyjątkowego dnia!
  • Kino plenerowe na dziedzińcu Donjonu: Rozluźnijcie się i cieszcie się filmową rozrywką na świeżym powietrzu! Przygotujcie swoje koce i przekąski, aby zanurzyć się w magicznym świecie kina pod chmurką🌥!
  • Gra terenowa: Przygotujcie się na przygodę! Czeka na Was grę terenową, gdzie zagadki i wyzwania będą będą niełatwym wyzwaniem! Ale co to dla rekruta na Twierdzy.
  • Konkursy z nagrodami: Zdobądźcie satysfakcję i nagrody w naszych emocjonujących konkursach! Od zabawnych wyzwań po kreatywne konkursy, każdy ma szansę na zwycięstwo!

Dołączcie do nas 3 Maja i świętujcie razem z nami 20 lat Polski w UE w Twierdzy Srebrna Góra! Przekonajcie się na własne oczy jak pięknieje Dolny Śląsk, dzięki funduszom unijnym.

Zwiedzaj Twierdzę Srebrna Góra – zielony bastion w majówkę!

www.20lat.eu!

Skip to content