Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

VII Festiwal Piwa i Sera już za nami!

twierdza_ser_i_piwo

Kolejny Festiwal Piwa i Sera się skończył? Musimy przyznać, że było to wyjątkowe wydarzenie, które na pewno pozostanie na długo w naszej pamięci! Już teraz tęsknimy za tym niepowtarzalnym klimatem, który unosił się w powietrzu podczas festiwalowych atrakcji.

Gdy goście wspominają te chwile, ich serca biją jeszcze szybciej. Nasi organizatorzy, którzy poświęcili mnóstwo czasu i zaangażowania, zasługują na nasze gorące podziękowania. Dzięki Waszemu wysiłkowi ten festiwal osiągnął niebywały poziom.

Było to wspaniałe doświadczenie, które przyczyniło się do jeszcze większego zjednoczenia miłośników dobrego piwa i wyśmienitych serów. Każdy, kto uczestniczył w tym wydarzeniu, miał okazję skosztować nie tylko serów, ale także poczuć pasję w ich wyrobie.

Dziękujemy Wam za to, że dostarczyliście nam niezapomnianych smakowych doznań, które nie tylko pobudziły nasze zmysły, ale także otworzyły nowe perspektywy w świecie kulinariów. Festiwalowy klimat sprawił, że nawet zwykła nóżka tupiąca w rytm muzyki wydawała się tańczyć w pełnym uniesień tańcu.

Nie możemy się doczekać kolejnych edycji tego niesamowitego festiwalu, a już teraz z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie przyszłość. Dziękujemy, że byliście z nami i wspólnie uczyniliśmy tę imprezę niezapomnianą! Rzućcie okiem na nasze zdjęcia, aby zobaczyć, jak pięknie wyszło to wyjątkowe wydarzenie – po prostu nie do opisania słowami!

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. 

Projekt „Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021. 

Skip to content