15 lipca 2023

Festiwal Piwa i Sera

Zdjęcie na wydarzenie Festiwal Piwa i Sera

15 lipca 2023

Festiwal Piwa i Sera

VII Festiwal Piwa i Sera

Ucztuj ze smakiem w Twierdzy Srebrna Góra!

15 lipca 2023 zapraszamy na najsmaczniejsze wydarzenie w całej Kotlinie Kłodzkiej. Po raz kolejny pragniemy Was zaprosić do Twierdzy Srebrna Góra VII edycję naszej flagowej imprezy – Festiwal Piwa i Sera, a wszystko po to by zaspokoić głód i pragnienie najwybitniejszych sympatyków piwa rzemieślniczego oraz serów regionalnych.

Jak co roku, w ten lipcowy dzień w naszej górskiej fortyfikacji, znajdą swe miejsce  stoiska wyjątkowych rzemieślniczych browarów z  całego Dolnego Śląska oraz najlepszych serowarów. Będzie można smakować, testować , próbować, a także zaopatrzyć się na później. Z całą pewnością znajdziecie smak, który trafi w Wasze gusta. Dodatkowo będą kulinarne niespodzianki, które podbiją kubki smakowe najbardziej wymagających koneserów. A na żywo energiczne,  zróżnicowane, radosne  dźwięki wykonane przez świetnych muzyków będą towarzyszyć Wam przez cały wspaniały wieczór. Tańce pod chmurką są dozwolone, a nawet wskazane.

Dla wszystkich, którym siedzenie przy stole z jadłem to trochę za mało, przygotowaliśmy konkursy z nagrodami, w których będą się mogli wykazać wszyscy chętni i odważni. Dla naszych najmłodszych uczestników będą czekać animatorzy z zabawami, które będą trwać przez całe popołudnie. A rodzice w tym czasie, będą mogli oddać się kontemplacji widoków i spożywaniu ulubionych przekąsek i napitków.

Plan wydarzenia w skrócie:

16:00 –  początek  imprezy

16:00 -18:00 zabawy i animacje dla dzieci prowadzone przez nasz profesjonalny zespół, 

18:00 – 24:00  – muzyka na żywo, tańce, konkursy i dobra zabawa

 Pełna lista wystawców pojawi się już wkrótce. Obserwujcie naszą stronę internetową i funpage na facebooku.

Całe wydarzenie odbywać się będzie w otoczeniu historycznych murów Srebrnogórskiej Twierdzy, w sprzyjającym górskim klimacie z widokiem na pasma Gór Swoich i Bardzkich.

Wstęp na Festiwal Piwa i Sera  kosztuje jedynie 15 złotych.

Zalecamy zabranie ze sobą gotówki, ponieważ warunki górskie nie zawsze pozwalają na obsługę kart płatniczych i płatności elektronicznych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu w Srebrnej Górze, które zachwyci każdego amatora dobrego jedzenia i piwa oraz wszystkich sympatyków fortyfikacji i dobrej zabawy.

Czas trwania

Od 16:00 do 24:00
Animacje dla dzieci 16:00 - 18:00
Muzyka na żywo -18:00 23:00

Bilety

15 zł / osoba

Uwagi

Bilet wstępu na wydarzenie, nie upoważnia do zwiedzania z przewodnikiem

Skip to content