Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra

Jak uczcić 105 rocznicę odzyskania niepodległości? Przyjdź do Twierdzy Srebrna Góra i posłuchaj salwy armatniej!

Armata strzelająca na tle Twierdzy Srebrna Góra.

105 rocznica odzyskania niepodległości – czy już macie pomysł jak uczcić ten ważny dzień❔❓ Przyłączcie się do obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Twierdzy Srebrna Góra🇵🇱.

To dzień, w którym przypominamy sobie o heroicznym dążeniu Polaków do wolności, o niełatwej drodze do niepodległości. Niech to święto zainspiruje Was do pielęgnowania wartości patriotycznych w Waszych sercach. 11 Listopada zamierzamy razem z Wami świętować przez cały dzień🇵🇱

A, że nasza tradycja forteczna nakazuje huczne obchody świąt, o każdej pełnej godzinie od 12:00 do 15:00 będziemy oddawać salwę armatnią na cześć Ojczyzny przy dźwiękach Mazurka Dąbrowskiego. Mamy nadzieję na wspólne odśpiewanie Hymnu razem z Wami. Ogrzejemy Was entuzjazmem do świętowania. Przyłączcie się do obchodów Święta Niepodległości w Srebrnogórskiej Twierdzy. 🇵🇱Oddajcie się razem z nami patriotycznemu nastrojowi.🇵🇱

Twierdza będzie czynna od godziny 10:00 do 17:00.

Więcej na temat godzin zwiedzania i cen biletów znajdziesz tutaj.

W cenie biletu wstępu oprócz uroczystej salwy na wiwat ojczyzny zwiedzicie Twierdzę z przewodnikiem. Historyczna ekspozycja oraz przewodnik ubrany w mundur żołnierza z XVIII w. gwarantują poczucie zatrzymania czasu i doświadczenia historii „na własnej skórze”.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Projekt „Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.

Skip to content