Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra

Kino plenerowe „Pod Chmurką”

banner_kina_pod_chmurka

🌟🎬🌆 Ciesz się długim weekendem pod chmurką z niezapomnianym klimatem kinowych wieczorów! 🌆🎬🌟

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie letnich wieczorów niż przy magicznym świetle gwiazd, otuleni ciepłem letniego powietrza i w otoczeniu kultowych filmowych dzieł. Zapraszamy Cię serdecznie na niezapomniane seanse w KINIE PLENEROWYM „POD CHMURKĄ” na Twierdzy Srebrna Góra!

🎥 12.08 – Gra o wszystko 🎥
Zaczynamy ten wyjątkowy weekend od emocjonującej rozgrywki w „Gra o wszystko”. To film, który trzyma w napięciu do samego końca, pełen zwrotów akcji i nieprzewidywalnych momentów. Czy jesteś gotów wygrać tę grę?

🎥 13.08 – Chłopiec z chmur 🎥
Cudowna opowieść o marzeniach, przyjaźni i odwadze. „Chłopiec z chmur” to film, który przeniesie Cię w świat wyobraźni i pokaże, że nie ma granic dla tego, co możemy osiągnąć. Przyjdź i doświadcz tego magicznego spotkania!

🎥 14.08 – Na noże 🎥
Czy kiedykolwiek udało Ci się rozwiązać prawdziwą zagadkę kryminalną? „Na noże” to mistrzowsko skonstruowany thriller, który dostarczy Ci dawkę adrenaliny i sprawi, że Twoje zmysły będą na pełnych obrotach!

🕘 Start filmów: Po zachodzie słońca – godzina 21:00
🎟️ Wstęp: Bezpłatny

Przyjdź w towarzystwie rodziny i przyjaciół, zabierz kocyk, ulubioną przekąskę i pozwól się wciągnąć w magiczną atmosferę filmowych historii. Nasze kino plenerowe „POD CHMURKĄ” to nie tylko seanse, to niepowtarzalna podróż w świat emocji, śmiechu i wzruszeń.

Czekamy na Ciebie na Twierdzy Srebrna Góra, aby razem cieszyć się letnimi wieczorami i tworzyć wyjątkowe wspomnienia. Zapraszamy na najpiękniej usytuowane kino plenerowe w Polsce!

📍 Lokalizacja: Twierdza Srebrna Góra
📆 Data: 12-14 sierpnia
🎫 Wstęp: Bezpłatny

Do zobaczenia pod gwiazdami na niezapomnianych seansach! 🌟🎬🌆

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. 

Projekt „Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021. 

Skip to content