Szukaj
Close this search box.

Kino pod chmurką w Donjonie

Kino plenerowe w Twierdza Srebrna Góra

Twierdza Srebrna Góra to nie tylko historyczne mury, zwiedzanie z przewodnikiem w epokowym stroju i piękna panorama. Już w najbliższy weekend mamy dla Was coś zupełnie nowego!

W długi weekend czerwca przygotowaliśmy dla Was niesamowite kino plenerowe w magicznej Twierdzy Srebrna Góra. 🤩 Zapraszamy Was na niezapomniane seanse filmowe w najpiękniej położonym kinie pod chmurką w otoczeniu imponujących murów Donjonu. Zaplanujcie sobie jeden wolny wieczór, albo nawet trzy wolne wieczory i odwiedzcie nas ze znajomymi.

W repertuarze kina plenerowego zobaczycie:

8 czerwca – Trzej muszkieterowie (2011)

9 czerwca – Faceci od kuchni (2012)

10 czerwca – Ile waży koń trojański (2008)

🎥 Start kina o godzinie 21:00. 🕘

Przybywajcie licznie do Twierdzy Srebrna Góra! Przygotowaliśmy dla Was komfortowe miejsca, leżaczki, krzesełka, gdzie będziecie mogli delektować się filmowymi produkcjami w unikatowej atmosferze naszej fortyfikacji. Zabierzcie ze sobą kocyki i ciepłe ubranka! 🙃

A my zapewnimy dobry nastrój i gorącą atmosferę. w kasie będzie można zaopatrzyć się w zimne i ciepłe napoje, które umilą czas.

Do zobaczenia na seansach! Przygotujcie się na wieczory pełne rozrywki i niezapomnianych filmowych przeżyć. Nie możemy się doczekać, aby Was gościć w naszym wyjątkowym kinie pod gwiazdami. ✨🌙🍿🎬

Wstęp wolny!!!!!

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Projekt „Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.

Skip to content