Szukaj
Close this search box.

Koncert Wolna Grupa Bukowina


Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Wolna Grupa Bukowina, który odbędzie się 15 sierpnia 2018 roku w Twierdzy Srebrna Góra od godz. 18:00 w Donjonie. Wykonawcy takich utworów jak: „Bez słów”, „Majster bieda”, „Sielanka o domu” czy „Rzeka”. Wolna Grupa Bukowina od 48 lat z nieustającym powodzeniem koncertuje w Polsce zdobywając sobie coraz to nowe pokolenia wiernych słuchaczy. Stała się obecnie na polskiej scenie muzycznej zjawiskiem trwałym i znaczącym.

SUPPORT: Zespół Póki Co – muzykowanie jest ich pasją, radością i sposobem na codzienność, która ubrana w barwne dźwięki daje się łatwiej oswoić. Póki Co wciąż odkrywają nuty i słowa, z których czerpią mnóstwo radości. Ela Rojek – śpiew, ukulele, gitara, Jarek Bieliński – gitara, ukulele.

ATRAKCJA DODATKOWA: Nocne Zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra to pełen magii przemarsz z pochodniami w towarzystwie pruskiego żołnierza, wystrzały z broni czarnoprochowej, ciekawostki i forteczne opowieści w wyjątkowych, historycznych wnętrzach fortu Donjon. Zwiedzanie rozpoczynamy po koncercie zespołu Wolna Grupa Bukowina około godz. 20:30.Liczba miejsc ograniczona. Wymagana wcześniejsza rezerwacja: tel. 74 818 00 99. Jeśli chcesz odwiedzić Twierdzę Srebrna Góra i doświadczyć jej niesamowitego klimatu, to koncert Wolnej Grupy Bukowina to idealna okazja. Odwiedź nas i dołącz do innych miłośników Atrakcji Dolnego Śląska, Gór Sowich, Twierdzy Sebrnogórskiej, Nocnego Zwiedzania oraz Wycieczek indywidualnych i grupowych.

Skip to content