Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Nocne zwiedzanie Twierdzy – czerwiec

Przewodnicy z pochodniami w podziemnej kazamacie zapraszają na nocne zwiedzanie

Nocne zwiedzania w Twierdzy Srebrna Góra czerwcu czeka na Was mnóstwo okazji do rozkoszowania się magią nocnego zwiedzania, które zapewni Wam niezwykłe doświadczenia i wrażenia na długo utrwalone w pamięci. Przenieście się w głąb historii, do czasów osiemnastowiecznych wojen, w najbardziej enigmatycznej i tajemniczej scenerii nocy.

Oczekują na Was wyjątkowe atrakcje, które wzbogacą Wasze przeżycia. Staniecie się uczestnikami mrocznej podróży w głąb przeszłości. Przemierzcie kazamaty, oświetlone jedynie migotliwym światłem pochodni. Odkryjcie podziemne kazamaty, gdzie zanurzycie się w duchu minionych wieków. A na deser czekać będzie na Was niezwykłe widowisko: pokaz ładowania i wystrzału z repliki armaty z XVIII wieku, który przeniesie Was w świat wojennych epizodów.

Potrzebujecie więcej szczegółów – wszystko znajdziecie tutaj

W czerwcu do Waszej dyspozycji kilka terminów nocnego zwiedzania:

3, 8, 9, 10, 17, 24 czerwca, godzina 20:00

Aby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu, w jednej z najbardziej wyjątkowych atrakcji turystycznych Dolnego Śląska, wystarczy, że skontaktujecie się z nami pod numerem telefonu 74 818 00 99 i dokonacie rezerwacji terminu.

Dołączcie do naszej wyjątkowej nocnej przygody i czerpcie niepowtarzalne chwile razem z rodziną i przyjaciółmi! Twierdza Srebrna Góra otwiera przed Wami bramy do historii!!

Skip to content