Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Nocne zwiedzanie Twierdzy – luty

Twierdza Srebrna Góra nocne zwiedzanie luty

Odkryj Twierdzę Srebrna Góra – jedną z najbardziej fascynujących twierdz w historii! Dolny Śląsk to miejsce pełne tajemnic i zagadek, część z nich, kryje się właśnie tutaj, na styku Gór Sowich i Bardzkich. Zapraszamy Cię w niezapomnianą podróż przez wieki, gdy słońce już dawno zaszło, a tajemnicza aura historii ożywa w blasku księżyca.

Czy wiedziałeś, że Twierdza Srebrna Góra, arcydzieło inżynieryjne minionych wieków, zajmuje powierzchnię ponad 106 hektarów? To miejsce, które przyciąga swoim majestatem i bogatą historią, sięgającą czasów Fryderyka II Wielkiego. To właśnie, słynny pruski król, poświęcił 12 lat na budowę tego monumentalnego kompleksu, który do dziś zachwyca swą potęgą.

Podczas nocnego zwiedzania będziesz miał okazję odwiedzić niejeden zakamarek niezwykłej budowli. Odkryjesz tajemnicze korytarze i kazamaty, w których kiedyś toczyło się żołnierskie życie.

Przewodnik zaskoczy Cię barwną opowieścią o tym, jak surową naturę przekształcono w strategiczny punkt obronny. A co więcej, pokaże Ci, jak się żyło w XVIII wiecznej warowni.

Przyłącz się do naszej wyprawy nocą i poznaj historię Twierdzy Srebrna Góra w zupełnie nowym świetle. Odkryj tajemnice Gór Sowich. Czekamy na Ciebie!

Zarezerwuj swoje miejsce na nocne zwiedzanie w lutym!

Dostępne terminy:

3, 10, 17, 24 luty, godzina 19:00

Cena biletu 60 zł/osoba

Kup bilet on line tutaj , lub zarezerwuj swoje miejsce:

dzwoniąc pod nr tel. 74 818 00 99,

lub pisząc na mail: info@forty.pl.

Jeśli nie chcesz, żeby przygoda w Twierdzy skończyła zbyt szybko, skorzystaj z oferty noclegowej w Hostelu Twierdza Srebrna Góra.

Skip to content