Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra

Nocne zwiedzanie Twierdzy – maj

Żołnierz z Twierdza Srebrna Góra oparty o armatę zaprasza na nocne zwiedzanie

Zastanawiacie się jak wygląda Twierdza Srebrna Góra po zmroku? Czy mrok panuje w niej nieprzenikniony? W takim razie zapraszamy na nocne zwiedzanie!

Serdecznie zapraszamy do przeżycia wyjątkowej przygody – Nocnego Zwiedzania Twierdzy Srebrnogórskiej. Wyjątkowe zwiedzanie, pod osłoną mroku, która potrwa aż dwie godziny. A w tym czasie, który minie jak mgnienie oka, zobaczycie kazamaty oświetlone jedynie światłem pochodni, doświadczycie przez ten krótki czas żołnierskiego życia, usłyszycie huk wystrzału z armaty!

👉 Nasi przewodnicy/żołnierze są zawsze gotowi, a na nocne zwiedzanie szczególnie. W końcu to wyjątkowa rzecz – zwiedzanie fortyfikacji nocą. Specjalnie na tą okazję przygotują się wyjątkowo i zaskoczą Was wieloma ciekawostkami!

Nie zdradzamy wszystkich szczegółów. O wszystkim przekonacie się osobiście na Nocnym Zwiedzaniu Twierdzy Srebrnogórskiej. Wybierzcie dla siebie dogodny termin:

1, 2, 6, 13, 20, 26 Maja, godzina 20:00

Szczegóły i rezerwacje

:📧 info@forty.pl

📞 74 818 00 99

Cena 55 zł/osoba

Spędźcie wieczór z nami‼️ Dzwońcie, piszcie 🙂 i nie zastanawiajcie się za długo, ponieważ ilość miejsc ograniczona ‼️ Jeśli szukacie więcej szczegółów, znajdziecie je tutaj.

Skip to content