Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Nocne zwiedzanie Twierdzy- przygoda czeka!

Nocne zwiedzanie Twierdza Srebrna Góra

Zapraszamy na wyjątkowe zwiedzanie! Twierdza Srebrna Góra po zmroku!

Szukacie niebanalnej atrakcji na wieczór? Twierdza ma coś dla coś Specjalnie dla Was! Podczas tej dwugodzinnej wycieczki, która odbędzie się pod osłoną mroku, zobaczycie kazamaty oświetlone jedynie światłem pochodni, usłyszycie huk wystrzału z armaty i doświadczycie przez ten krótki czas żołnierskiego życia. Nasi przewodnicy/żołnierze są zawsze gotowi, a na nocne zwiedzanie szczególnie. W końcu to wyjątkowa rzecz – zwiedzanie największej górskiej twierdzy nocą. Przy tej okazji pokażą Wam ogrom Twierdzy, poznają Was z jej ciekawą historią i zdradzą całą masę ciekawostek! a przy okazji całkiem niespodziewanie, wcielą Was w szeregi pruskiej armii.

Nie zdradzamy wszystkich szczegółów. O wszystkim przekonacie się osobiście na Nocnym Zwiedzaniu Twierdzy Srebrnogórskiej. Wybierzcie dla siebie dogodny termin i zarezerwujcie już dziś! To będzie wieczór pełen tajemnic, fascynujących opowieści i niepowtarzalnych wrażeń. Czekamy na Was w twierdzy!

Terminy: 2, 9, 16 i 30 grudnia , godzina 19:00

Rezerwacja:

:📧 info@forty.pl

📞 74 818 00 99

Cena 55 zł/osoba

Przeżyjcie z nami wyjątkowa przygodę ‼️ Dzwońcie, piszcie i pamiętajcie, że czas goni, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona ‼️ Jeśli szukacie więcej szczegółów, znajdziecie je tutaj.

Skip to content