Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra – październik

Grupa przewodników Twierdza Srebrna Góra w mundurach

Za każdym razem robimy wszystko, aby nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra było iście wystrzałowe.

Przewodnik – w stroju pruskiego żołnierza – zabierze Was w podróż w głąb historii, opowiadając o historii twierdzy. Dowiecie się sporo ciekawostek o codziennym, niełatwym życiu żołnierzy służących w jednej z największych górskich fortyfikacji.

Ale, nocne zwiedzanie to nie tylko opowieści To także emocje wzbudzane przez tajemnicze zaułki, mroczne korytarze i olbrzymie mury. Każdy krok, przyniesie Was bliżej minionych czasów, a klimatyczne oświetlenie tylko dodatkowo podkreśli niepowtarzalność tego miejsca. 🚶‍♂️🏰

Nie możemy zdradzić wszystkich niespodzianek które dla Was przygotowaliśmy, ale możemy obiecać, że to będzie wieczór, którego nie zapomnicie. A na finał wystrzałowa niespodzianka, która zakończy tę niezwykłą podróż. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Jeśli chcecie stać się częścią tej magicznej przygody, skontaktujcie się z nami już dziś! Zadzwońcie pod numer 74 818 00 99 lub napiszcie na adres e-mail: info@forty.pl. W październiku w Twierdza Srebrna Góra czeka na na Was kilka terminów, byście mogli doświadczyć historii w nocnym świetle.

Skip to content