Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra – sierpień

Przewodnik Twierdzy Srebrna Góra oddaje wystrzał z pistoletu

„Odkryj tajemnice Twierdzy Srebrna Góra podczas magicznego nocnego zwiedzania!

Jeśli szukacie niezapomnianej przygody na Dolnym Śląsku, nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra jest idealnym rozwiązaniem. Wieczorem, ta największa górska fortyfikacja w Europie wygląda jeszcze bardziej tajemniczo i intrygująco. Zapraszamy grupy znajomych oraz miłośników historii na niepowtarzalną wycieczkę, która na zawsze pozostanie w pamięci.

Wyruszcie w podróż, pełną ciekawostek i historii, by odkryć ukryte atrakcje Twierdzy Srebrna Góra, którymi podzieli się Wami Pruski żołnierz. Będziecie mogli poczuć ducha minionych czasów, gdy opowie o trudach żołnierskiego życia i przeszkodach, jakie spotykały żołnierzy broniących fortyfikacji. Przez całą wędrówkę towarzyszyć będzie Wam tajemnicza atmosfera magicznej twierdzy.

Na końcu trasy, czekać na Was będzie urokliwe oblicze Gór Swoich i Bardzkich nocą oraz wystrzałowa niespodzianka na finał.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc na to nietuzinkowe nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra. Skontaktujcie się z nami telefonicznie pod numerem 74 818 00 99 lub napiszcie na adres e-mail: info@forty.pl, aby zarezerwować odpowiedni dla siebie termin.

Dostępne terminy w sierpniu: 5, 12, 13, 14, 19, 26. Start o godzinie 21:00.

Cena: 55 zł/ osoba

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Czekamy na Was, by wspólnie odkryć magię tej unikalnej historii w sercu Gór Sowich!!!

Skip to content