Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Nocne zwiedzanie

Nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra to świetny sposób na spędzenie wieczoru z rodziną czy przyjaciółmi. Z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i przeżyć, które na długo pozostaną w pamięci każdego uczestnika.

Przeniesiemy Was w czasy osiemnastowiecznych wojen i to w najbardziej tajemniczej, nocnej scenerii.
Czekają na Was niezapomniane atrakcje:

  • przemarsz przez kazamaty oświetlone jedynie światłem pochodni,
  • zwiedzanie podziemnej  kazamaty ze studnią drążoną w skale i zrekonstruowanym kołem deptakowym;
  • prezentacja i wystrzały z broni czarnoprochowej,
  • podczas zwiedzania niewątpliwą atrakcją będzie jedyny w swoim rodzaju pokaz ładowania i wystrzału z repliki XVII armaty
  • po zwiedzaniu z korony Donjonu obejrzycie magiczną nocną panoramą okolicy

Całość zwiedzania przygotowano tak by nie zmęczyć i zanudzić, wręcz przeciwnie doznacie uczucia przeniesienia się w czasie.

Co zrobić, aby wziąć udział w nocnym zwiedzaniu jednej z największych atrakcji turystycznych Dolnego Śląska? Wystarczy, że klikniesz w poniższy link, wybierzesz datę i kupisz bilet!

Możesz też zadzwonić pod numer tel. 74 818 00 99  (w godz. 10:00-17:00) i dokonać rezerwacji terminu podając swój numer telefonu, imię i miejscowość.

Bilety po rezerwacji będą dostępne w kasie, która jest czynna na 15 min przed rozpoczęciem nocnego zwiedzania. Polecamy przyjechać chwile wcześniej by po zakupieniu biletu zobaczyć widoki z korony Donjonu z wysokości  685 m n.p.m.

*Nocne Zwiedzanie odbywa się w każdą sobotę przez cały rok po zebraniu minimum 20-osobowej grupy. W dniu Nocnego Zwiedzania istnieje możliwość zaparkowania samochodu na górze przy Twierdzy.

Istnieje możliwość organizacji nocnego zwiedzania z zagwarantowanym cateriniem dla grup zorganizowanych. Wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia – tel. + 48 690 026 449, e-mail: info@forty.pl. Na koszt takiej usługi składa się cena biletu (60 zł osoby) i wycena cateringu (w zależności od oczekiwań zamawiającego)

Czas zwiedzania

ok. 2 godziny

Bilety

60 zł od osoby

Uwagi

Kup bilet online lub zarezerwuj nocne zwiedzanie telefonicznie:
tel. 74 818 00 99

Skip to content