Twierdza Srebrna Góra

Nocne zwiedzanie

Przeniesiemy Was  w czasy osiemnastowiecznych wojen. Niepowtarzalny klimat górskiej fortyfikacji, prezentacja i wystrzały z broni czarnoprochowej, pobór rekrutów i wcielenie do regimentu, magiczna nocna panorama okolicy – to tylko część atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy.

Co zrobić, aby wziąć udział w nocnym zwiedzaniu? Wystarczy zadzwonić pod numer tel. 74 818 00 99  (w godz. 10:00-17:00) i dokonać rezerwacji terminu podając swój numer telefonu, imię i miejscowość. 

Bilety po rezerwacji będą dostępne w kasie, która jest czynna na 20 min przed ropoczęciem nocnego zwiedzania. Polecamy przyjechac chwile wcześniej by po zakupieniu biletu zobaczyć widoki z wysokości  685 m n.p.m

*Nocne Zwiedzanie odbywa się w każdą sobotę przez cały rok po zebraniu minimum 20-osobowej grupy. W dniu Nocnego Zwiedzania istnieje możliwość zaparkowania samochodu na górze przy Twierdzy.

Istnieje możliwość organizacji nocnego zwiedzania z zagwarantowanym cateriniem dla grup zorganizowanych. Wymaga to jednak wcześniejszego uzgodnienia – tel. 74 818 00 99, e-mail: info@forty.pl. Na koszt takiej usługi składa się cena biletu (45 zł osoby) i wycena cateringu (w zależności od oczekiwań zamawiającego).

Czas zwiedzania

ok. 2 godziny

Bilety

50 zł od osoby

Uwagi

Rezerwacja obowiązkowa

Skip to content