Szukaj
Close this search box.

Grupowe nocne zwiedzanie

Marzycie o wyjątkowym wieczorze w Kotlinie Kłodzkiej?

Nasza oferta jest właśnie dla Was!

Zapraszamy Was na niezapomniane grupowe nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra – jednej z największych atrakcji Dolnego Śląska!

Zwiedzanie zaczynamy po zmierzchu – czyli w zależności od pory roku mogą to być różne godziny. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem. Ubierzcie się ciepło, bo w podziemiach jest chłodno. Weźcie też wygodne buty! Zwiedzanie potrwa około 2 godzin.

Przeniesiemy Was w czasy wojen XVIII wieku. Zajrzycie do zakamarków Twierdzy niedostępnych w ciągu dnia. Poczujecie niepowtarzalny klimat górskiej twierdzy i zobaczycie pokaz wystrzału z broni czarnoprochowej. Zostaniecie rekrutami i wcielimy Was do regimentu. To będzie niezapomniany wieczór w srebrnogórskim forcie! Czeka na Was przemarsz przez kazamaty oświetlone jedynie światłem pochodni, a potem magiczna panorama okolicy nocą. A to tylko część atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy!

Przyjedźcie chwilę wcześniej, poczujcie atmosferę miejsca. Wejdźcie na najwyższy w okolicy punkt widokowy (685 m n.p.m.) na koronie Donjonu i podziwiajcie przepiękny zachód słońca.

Chcecie przyjechać? Tutaj znajdziecie wszystkie informacje!

Teraz już wiecie! Wyjątkowa wycieczka grupowa czeka na Was w Srebrnej Górze. Nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra zapadnie Was w pamięć! Poznacie jedno z najciekawszych miejsc w Dolnym Śląsku z zupełnie innej perspektywy.

Zarezerwujcie bilety już teraz!

Czas zwiedzania

ok. 2 godziny

Bilety

60 zł od osoby

Uwagi

Oferta skierowana do osób dorosłych.
Minimum 20 osób

Skip to content