Szukaj
Close this search box.

Podnosimy swoje kwalifikacje!

Umowa na kompleksowe przeprowadzenie cyklu szkoleń w ramach projektu pt. Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021 podpisana.

Naszym celem jest zapewnienie gościom Twierdzy Srebrnej Góry najlepszych atrakcji Dolnego Śląska oraz wspaniałych widoków Gór Sowich. Dzięki szkoleniom naszych przewodników i animatorów, umożliwimy gościom zwiedzanie Twierdzy Srebrnej Góry w dzień, jak i w nocy. Oferujemy także wycieczki grupowe i indywidualne, dzięki którym goście będą mogli pogłębiać swoją wiedzę o Twierdzy Srebrnej Góry i jej dziedzictwie rzemieślniczym.

Tego niełatwego zadania podejmuje się Marcin Skrabka Good Books oraz Fundacja Good Culture.

Do marca 2024 r. poddajemy się:

  • trenerom rzemiosła (obróbka drewna lub kamienia),
  • marketingu w kulturze,
  • zarządzania dziedzictwem kulturowym,
  • budowania zgranego zespołu w dobrej atmosferze pracy.

Niech wyciągają z nas wszelkie talenty oraz inicjacje nowych pomysłów!!!

Wszystko po to, żeby przeprowadzone inwestycje ubrać w jak najlepszą obsługę dla naszych miłych gości. I wreszcie przedstawimy Państwu naszego Partnera w projekcie tj. FjelluglaKompetanse AS. J, który przeprowadzi szkolenia dla przewodników i animatorów kulturalnych, dzięki czemu wzrośnie ich praktyczna wiedza na temat zachowania dziedzictwa rzemieślniczego oraz spotka się ze społecznością lokalną.

Jesteśmy ciekawi przeniesienia na nasz grunt dobrych norweskich praktyk współdziałania ze społecznością lokalną i otoczenia biznesowego.

Już nie możemy się doczekać!

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Projekt „Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021

Skip to content