Szukaj
Close this search box.

Twierdza Kobiet – 9 marca

Show barmańskie w Twierdzy Srebrna Góra

Zapraszamy na pierwszy taki wieczór dedykowany Paniom w Twierdzy Srebrna Góra! Choć Twierdza przetrwała wiele – oblężenia, próby artyleryjskie – czy przetrwa też ognisty klimat kobiecej energii Przekonajmy się razem!

Dołączcie do zabawy! Nie tylko w Hiszpanii jest gorąco wiosną. U nas też będzie, i my się do tego zamierzamy znacznie przyczynić. Może palmy na dziedzińcu Donżonu od razu nie wyrosną, ale palemki w kolorowych koktajlach zagoszczą na pewno! Od godziny 15:00 do 22:00 w restauracji Donżon będzie szalenie barwnie, bajecznie smacznie i niebiańsko pachnąco. O godzinie 18:00 rozpocznie się widowisko – show barmańskie, gdzie Panowie z @flair it zaprezentują swoje umiejętności.

Panów zapraszamy równie gorąco – któż inny miałby dostarczać te pyszne, kolorowe koktajle do stoliczków? A uśmiech piękniejszej połówki wart każdego poświęcenia. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia zarówno wizualne, jak i smakowe. Pobudzimy Wasze zmysły i rozbawimy muzyką, a oczywiście Panowie nie zostaną pominięci – bo kto inny miałby serwować te pyszne kolorowe koktajle?

Pamiętajcie , że Hostel Twierdza Srebrna Góra czeka z noclegami, więc nie musicie się nigdzie spieszyć, i wieczór może być bardzo udany. 8 i 9 marca o 19:00 mamy też dla Was, mocne jak czarna kawa, nocne zwiedzanie. Opis wycieczki znajdziecie tutaj.

 

Szykuje się naprawdę gorący weekend w Twierdzy Srebrna Góra.

Skip to content