Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Twierdza Legend 1-2 października

Bajki, baśnie i legendy Wszystko w jednym miejscu i w jednym czasie. 1 i 2 października w Twierdzy Srebrna Góra spotkacie niejedną magiczną postać Będą rzucały czary, zaklęcia, ważyły eliksiry, zaglądały w przyszłość… Na odważnych czeka spotkanie z Frankensteinem A do tego, przez dwa dni w Twierdzy Srebrna Góra w najlepszym wydaniu pokazywać się będą atrakcje z całego Dolnego Śląska, jak np. wycieczki grupowe lub indywidualne, nocne zwiedzanie lub Góry Sowie. Koniecznie przyjedźcie w tym czasie do Srebrnej Góry z całymi rodzinami, aby poznać tajemnice i odkryć skarby Twierdzy Sebrnogórskiej oraz innych atrakcji Dolnego Śląska.

W bardzo ciekawym programie imprezy zaplanowaliśmy dla Was:

🧙Wykłady znamienitych gości: Joanny Lamparskiej (znanej polskiej pisarki, dziennikarki, autorki programów radiowych ), dr Moniki Biernat, (pracownika naukowo dydaktyczny wydziału chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i wydawcy książki pt. „Wszyscy zginiecie”, której akcja rozgrywa się na Dolnym Śląsku), Małgorzaty Szumskiej-Dziczkowskiej (autorki książek dla dzieci i nie tylko), Gracjana i Katarzyny Kielijańskich

🧙Opowieści i legendy z Dolnego Śląska

🧙Pokazy sokolnicze „Pod Skrzydłami”

🧙Warsztaty szalonego naukowca

🧙Teatr lalek „Pinokio”

🧙Animacje dla dzieci „Strefa Bałaganu”

Ponadto czekać na Was będą: stoiska atrakcji Dolnego Śląska, spotkanie ze świetlistą czarodziejką, pokazy szalonego naukowca. Całość wydarzenia patronatem honorowym objął Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Radio Wrocław.
Warto zatem w ten pierwszy weekend październikowy odwiedzić LEGENDARNĄ górską twierdzę‼️🙂

Twierdza czynna w godzinach od 10:00 do 18:00.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu‼️🙂

Skip to content