Szukaj
Close this search box.

Twierdza na Święta Wielkanocne

Twierdza Srebrna góra , godziny otwarcia w święta

Zastanawiacie się jak spędzić czas wolny w święta Wielkanocne? Może na świeżym powietrzu, spacerem zmierzając do Twierdzy Srebrna Góra na zwiedzanie fortyfikacji.

Wieści od zajączka dla wszystkich miłośników historii i przygody są bardzo dobre, w sobotę i w poniedziałek świąteczny możecie nas odwiedzić.

Godziny otwarcia :

Wielka Sobota: 10:00 – 18:00

Wielkanocna Niedziela – nieczynne

Lany Poniedziałek – 10:00- 18:00

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest się oderwać od stołu pełnego babeczek świątecznych i jajek! Jedno możemy zagwarantować. Nie będziecie tego żałowali: poczujecie powiew wiosny w Twierdzy Srebrna Góra, nacieszycie się bardzo świeżym powietrzem i przecudnym widokiem Gór Sowich i Bardzkich. A nasi przewodnicy, nafaszerowani świątecznymi przysmakami, na pewno będą w doskonałym nastroju do żartów.

Przed przyjazdem chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o zwiedzaniu Twierdzy? Wszystko znajdziecie na stronie: zwiedzanie z przewodnikiem.

Hostel i Restauracja – w Niedzielę – 31 marca nieczynne. W pozostałe dni zapraszamy na noclegi w historycznych pomieszczeniach i smaczne posiłki w wyjątkowym miejscu.

Kontakt i rezerwacja miejsc noclegowych znajdziesz tutaj.

Wybierzcie mądrze: święta przy stole, czy na Donżonie😋🫠

Skip to content