Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Twierdza Srebrna Góra zaprasza po zmroku!

Przewodnicy Twierdza Srebrna góra w pomieszczeniu

Nocne odkrywanie tajemniczej Twierdzy Srebrna Góra – fascynujący sposób na zagospodarowanie czasu w długie listopadowe wieczory. Zabierz przyjaciół, rodzinę czy grupę znajomych z pracy na wycieczkę, która będzie dla Was niezwykła przygodą. Jesień to idealny moment, aby wyruszyć w góry Sowie i poznać zakamarki Twierdzy Srebrna Góra.

Podczas tej wyjątkowej wycieczki po Twierdzy Srebrna Góra, poznacie historię największej górskiej fortyfikacji w Europie w zupełnie nowy sposób, zdobywając doświadczenia, których nie znajdziecie w podręcznikach. Pruski żołnierz, który będzie Waszym przewodnikiem, opowie Wam nie tylko o trudnym życiu żołnierzy w XVIII w. , karach cielesnych i musztrze. On Wam to wszystko zaprezentuje. Poczujecie na własnej skórze, jak to jest był w pruskiej armii. Na koniec wizyty czeka Was prawdziwa petarda – dosłownie i przenośni, a także zapierający dech w piersiach widok na nocną panoramę. Żadna aura nie będzie przeszkodą, ponieważ zwiedzanie odbywa się w pomieszczeniach, a w kasie czekać na Was będzie gorąca kawa, herbata lub aromatyczny grzaniec.

Chcesz wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie? Wystarczy skontaktować się z nami, wybierając numer telefonu (74 818 00 99) lub wysyłając e-mail na adres info@forty.pl, aby zarezerwować dogodny termin.

Do wyboru: 4, 11, 18, 25 listopada – godz. 19:00

Cena biletu: 55,00 zł

Jeszcze więcej informacji znajdziesz tutaj.

Skip to content