Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Świąteczne odwiedziny w Twierdzy Srebrna Góra

Twierdza Srebrna Góra czynna w Święta - widok twierdzy z drona

🎄✨🏰 Odkryj magię Świąt w sercu Twierdzy Srebrna Góra! 🏰✨🎄 Zapraszamy do niezapomnianego świąteczno-noworocznego odkrywania jednego z najbardziej fascynujących miejsc Dolnego Śląska – Twierdzy Srebrna Góra! 🎁🎇📅

Terminarz:

24 i 25 grudnia 2023 – Twierdza zamknięta (świętujemy! )

26 grudnia 2023 – Twierdza otwarta‼ (zabierzcie całą rodzinę!))

27-31 grudnia 2023 – Twierdza otwarta

30 grudnia – godzina 19:00 – Nocne Zwiedzanie

1 stycznia 2024 – powitajmy Nowy Rok razem!

Godziny otwarcia: 10:00 – 17:00

W tym wyjątkowym okresie zachęcamy Was do wspólnego spędzenia czasu. A przy okazji, podczas wizyty, możecie spalić trochę kalorii zgromadzonych po świątecznych UCZTACH. U nas spalone kalorie liczą się podwójnie. Do zobaczenia na Świątecznym Szlaku! ✨🏰🌟💚

Jakie atrakcje będą na Was czekały w Twierdzy Srebrna Góra tym okresie: wyjątkowe zwiedzanie z przewodnikiem, zapierająca dech w piersiach zimowa panorama, nocne zwiedzanie – 30 grudnia, a na rozgrzewkę w kasie kupicie przepyszną, gorącą czekoladę i nie tylko.

Więcej informacji o zwiedzaniu jednej z największych górskich fortyfikacji z przewodnikiem, znajdziesz tutaj. Zabierz rodzinę i przyjaciół na świąteczny spacer do malowniczej Twierdzy.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjając integracji społecznej . Projekt „Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.

Skip to content