Twierdza Srebrna Góra

Urządzamy się dla Was

U nas nawet w wakacje praca wre i ogłaszamy przetargi, związane z naprawdę dużymi sprawami, które się dzieją teraz i tu‼

Urządzamy się dla Was.

Znacie przestrzeń Lazaretu Bastionu Górnego? Piękna, ale zagruzowana, pusta i niewykorzystana dotąd? Zmieniamy to‼

Wyposażamy ją w wysokiej jakości system nagłośnienia, które pozwoli zarówno na prowadzenie prelekcji, jak również realizację imprez kulturalnych i muzycznych, które na długo zapadną w Waszej pamięci. W poprzek pomieszczenia, w dwóch oddalonych od siebie lokalizacjach, zamontowane zostaną rozwijane ekrany elektryczne wraz z projektorem laserowym. Na potrzeby warsztatów oraz innych zajęć, zakupione zostaną profesjonalne warsztatowe stoły stolarskie czy meble niezbędne do prowadzenia zajęć. Dla najmłodszych przygotowujemy zestawy klocków drewnianych, dzięki którym będą mogły na zajęciach budować makietę części fortecy.

A to dopiero początek wielkich zmian 💪

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Projekt „Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.

Skip to content