Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Urządzamy się dla Was

U nas nawet w wakacje praca wre i ogłaszamy przetargi, związane z naprawdę dużymi sprawami, które się dzieją teraz i tu‼ Urządzamy się dla Was. Znacie przestrzeń Lazaretu Bastionu Górnego w Twierdzy Srebrna Góra? To piękne miejsce, leżące w Górach Sowich, jednak do tej pory niewykorzystane? Zmieniamy to‼ Wyposażamy ją w wysokiej jakości system nagłośnienia, które pozwoli na prowadzenie prelekcji jak i realizację imprez kulturalnych i muzycznych w Twierdzy Srebrnogórskiej, które na długo zapadną w Waszej pamięci.

W poprzek pomieszczenia, w dwóch oddalonych od siebie lokalizacjach, zamontowane zostaną rozwijane ekrany elektryczne wraz z projektorem laserowym. Na potrzeby warsztatów oraz innych zajęć, zakupione zostaną profesjonalne warsztatowe stoły stolarskie czy meble niezbędne do prowadzenia zajęć.

Dla najmłodszych przygotowujemy zestawy klocków drewnianych, dzięki którym będą mogły na zajęciach budować makietę części fortecy. Organizujemy także wycieczki grupowe i indywidualne do Twierdzy Srebrna Góra, abyście mogli zobaczyć piękno tego miejsca na własne oczy. Jesteśmy też otwarci na nocne zwiedzanie, dzięki któremu będziecie mogli odkryć jeszcze bardziej tajemniczą stronę Twierdzy Srebrna Góra. Jest to jedna z największych atrakcji Dolnego Śląska, dlatego zachęcamy Was do odwiedzenia tego miejsca.

A to dopiero początek wielkich zmian 💪

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Projekt „Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.

Skip to content