Szukaj
Close this search box.

Wiosenne newsy z Twierdzy w TVP3

Prezes Emilia Panuk w klimatycznych wnętrzach Twierdza Srebrna Góra

Wiosenne newsy z Twierdzy w TVP3

Wiosenne newsy z Twierdzy w TVP3

Prezes Twierdzy Srebrna Góra, Emilia Pawnuk, udzieliła niedawno wywiadu dla Telewizji Wrocław. Podzieliła się w nim wieloma ciekawymi informacjami dla mieszkańców i turystów.

Na początek, prezes Pawnuk ogłosiła nowe godziny zwiedzania Twierdzy Srebrna Góra. Zaprosiła do odwiedzania obiektu, który od kwietnia obiekt będzie otwarty dla zwiedzających w godzinach 𝟭𝟬:𝟬𝟬 – 𝟭𝟴:𝟬𝟬.

Co więcej, dla najmłodszych i dla seniorów przygotowano nową ofertę. Bezpłatne warsztaty „Zaprawa w srebrnym wieku” to jedna z propozycji. Dzięki nim każdy Senior z Gminy Stoszowice będzie miał okazję nauczyć się czegoś nowego i rozwijać swoje umiejętności.

Nie zabraknie także atrakcji dla całych rodzin. Podczas majówki Twierdza Srebrna Góra planuje wiele wydarzeń, które zachęcą turystów do odwiedzenia obiektu.

Prezes Pawnuk ujawniła również, że obecnie w Twierdzy prowadzone są trzy ogromne projekty. Ich celem jest poprawa jakości oferowanych usług turystycznych. Kolejnym planem jest przywrócenie dawnej świetności tej ogromnej górskiej fortyfikacji.

Oprócz wymienionych wcześniej, Twierdza Srebrna Góra posiada wiele innych atrakcji, które na pewno zachwycą każdego turystę. To idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.

Przyciąga swoim pięknem i historią.

Warto odwiedzić Twierdzę Srebrna Góra i zobaczyć wszystkie atrakcje, które przygotowała dla swoich gości.

Prezes Emilia Pawnuk zapewniła, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie miał okazję spędzić niezapomniany czas w pięknych okolicznościach przyrody.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.
Projekt „Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części
Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.

Skip to content