Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Twierdza Srebrna Góra 2024: Niezwykłe Wydarzenia!

Zaplanujcie niezapomniany rok 2024 razem z nami! W Twierdzy Srebrna Góra czekają na Was wydarzenia, które wzbogacą Wasze życie kulturalne i kulinarne. Z nami nie tylko nie będziecie się nudzić, ale również odkryjecie tajemnice, smaki i bogactwo naszego regionu.

Po pierwsze i najważniejsze WIELKI POWRÓT Święta Twierdzy – rekonstrukcja bitwy z 1807 roku. Czekaliśmy na to wszyscy. Zacieramy ręce z radości i szykujemy beczkę prochu ( i to niejedną) 💣💣💣

Dla miłośników lokalnych przysmaków przygotowaliśmy prawdziwe uczty, podczas których delektować się będziecie tradycyjnymi produktami Dolnego Śląska. Rzemieślnicze piwa, aromatyczne grillowane przysmaki i unikalne smaki naszej krainy sprawią, że Wasze podniebienia doświadczą niezapomnianych doznań.

Pokazy dawnego rzemiosła, warsztaty dla dzieci i dorosłych, spotkania z przedstawicielami całego Dolnego Śląska to tylko niektóre z atrakcji, które na Was czekają. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wystrzałowe atrakcje, w tym kolorowe animacje, interaktywne warsztaty i bajeczne pokazy, które z pewnością zdobędą serca dzieci. I zawsze, ale to zawsze czekać na Was będzie możliwość zwiedzenia twierdzy z przewodnikiem i najcudowniejszy widok z korony donjonu.

Już teraz możecie zarezerwować noclegi w Hostelu Twierdza Srebrna Góra, co oznacza jeszcze więcej zabawy i wspaniałego czasu spędzonego w fortecznym klimacie. Noc spędzona w Twierdzy to nie tylko podróż w przeszłość, to prawdziwa przygoda, której wspomnienie zostanie w Waszej pamięci na zawsze.

Nie zwlekajcie! Rezerwujcie terminy, przesyłajcie zaproszenia znajomym, bo razem z nami odkryjecie niepowtarzalny urok naszej fortyfikacji. Do zobaczenia w Twierdzy Srebrna Góra!

Skip to content