Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra

Za Murami Donjonu! Twierdza na Zimowe Ferie!

Twierdza Srebrna Góra zdjęcie z drona

Zaplanujcie niezapomniane ferie na Dolnym Śląsku, odkrywając tajemnice największej górskiej twierdzy w Europie! Twierdza Srebrna Góra na ferie to nie tylko zimowe krajobrazy, ale także fascynujące atrakcje przygotowane specjalnie dla Was.

W magicznej scenerii, otoczonej niezwykłymi murami Donjonu czeka na Was niepowtarzalna przygoda! Pod czujnym okiem srogiego wojaka pruskiego odkryjecie ciekawostki i tajniki żołnierskiego życia w sposób interesujący i aktywny. Przekonacie się, jakie trudy spotykały żołnierza XVIII wieku, w formie doskonałej zabawy i odrobiny rywalizacji.

Podzielcie się na dwa obozy: napoleoński i pruski, każdy z chęcią do wykazania się sprytem i odwagą. Ta zabawa wymagać będzie nie tylko zręczności, ale także strategii i umiejętności współpracy. Misje w ternie nie będą łatwe, ale trud zostanie wynagrodzony, a na każdego uczestnika czekać będzie zasłużona nagroda.

Na zakończenie, jako przeszkoleni rekruci, weźmiecie udział w prawdziwym pokazie wystrzału z repliki XVIII-wiecznej armaty. To dopiero będzie wystrzałowe zakończenie niezapomnianych ferii!

W programie czekają na Was:

  • Kreatywne zabawy zręcznościowe
  • Ciekawe zagadki logiczne
  • Fascynująca historia Twierdzy w przystępnej formie
  • Prezentacja broni czarnoprochowej
  • Wystrzał z armaty
  • Przerwa z gorącą herbatką

Czas trwania to około 2 godziny, a cena to jedynie 50 złotych od osoby. Idealne dla grup dzieci i młodzieży, minimalna liczba uczestników to 20 osób.

Zajęcia odbędą się w malowniczych kazamatach, a przy sprzyjających warunkach pogodowych część zabaw przeniesie się na biały puch śniegu. Niech te ferie na Dolnym Śląsku staną się dla Was niezapomnianym czasem pełnym przygód i fascynujących odkryć! Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacja terminów na ferie: tel. 74 818 00 99 , mail: info@forty.pl

❄ ❄ Twierdza Srebrna Góra to doskonała atrakcja na wycieczki grupowe – w sam raz na ferie❄ ❄

Skip to content