Szukaj
Close this search box.
Twierdza Srebrna Góra
Szukaj
Close this search box.

Nocne zwiedzanie – kwiecień

Przewodniczki w mundurach VIII w. przy armacie zapraszają na nocne zwiedzanie.

Twierdza Srebrna Góra to jedna z największych górskich fortyfikacji Europy, położona na pograniczu Gór Sowich i Bardzkich. To wspaniała okazja do poznania bogatej historii fortyfikacji oraz kunsztu architektów końca VIII wieku.

Nocne zwiedzanie jest jedną z atrakcji Dolnego Śląska i stanowi niezwykłą gratkę dla wielu turystów. Przez dwie godziny można w pełni doświadczyć magii tego miejsca, odkrywając tajemnice Twierdzy Srebrna Góra, podczas wędrówki po korytarzach i kazamatach. Przy tym samym czasie można poznać kulturę i zwyczaje żołnierzy, którzy kiedyś służyli w tym miejscu. Nasi przewodnicy żyją swoją pasją do historii i chętnie przekażą swoją wiedzę każdemu.

Jeśli chcecie skorzystać z tej wyjątkowej okazji i doświadczyć wspaniałych wrażeń, jakie oferuje Twierdza Srebrna Góra, możecie zarezerwować bilety na nocne zwiedzanie. Istnieje też możliwość zorganizowania wycieczki grupowej lub indywidualnej.

Tak czy inaczej, nocne zwiedzanie Twierdzy Srebrna Góra to niezapomniana przygoda dla każdego, kto szuka nowych wrażeń – kliknij tutaj.

W kwietniu mamy kilka terminów do wyboru: 1, 15, 22, 29 i 30 kwietnia 2023 , godzina 20:00

Kontakt i rezerwacja:

mail: info@forty.pl

te; + 48 690 026 449

Cena 55 zł/osoba

Skip to content