Szukaj
Close this search box.

Podsumowanie po konferencji

Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasza konferencja prasowa, która odbyła się w ostatnią środę, 9 marca była tak udana.

Szczególne podziękowania składamy gościom, a wśród nich Marszałkowi Województwa Dolnośląskiego Cezaremu Przybylskiemu, Wójtowi Gminy Stoszowice Pawłowi Gancarzowi, Skarbniczce Gminy Stoszowice Katarzynie Ruszkowskiej, profesorowi Jerzemu Stillerowi – z Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Bartoszowi Żmudzie Inspektorowi Nadzoru z firmy CREOPROJECT Sp. z o.o., Andrzejowi Domańskiemu Prezesowi Zarządu INVENI Sp. z o.o. Sp. k.

Wielkie podziękowania kierujemy też do licznych dziennikarzy z naszego regionu, którzy z bliska i z daleka przybyli do nas i przekazali informację o naszych działaniach i planach w swoich mediach, a oto kilka z relacji:

👉https://www.radiowroclaw.pl/…/45-milionow-zlotych-na…

👉http://zabkowice.express-miejski.pl/…/43500,realizuja…

👉https://www.tvsudecka.pl/…/73344,trwa-wielomilionowa…

👉 37. minuta: https://wroclaw.tvp.pl/23441516/fakty-o-poranku…

👉http://24klodzko.pl/wielomilionowe-projekty…/…

👉https://klodzko.naszemiasto.pl/twierdza…/ar/c7-8716973…

👉https://doba.pl/…/-foto-rewitalizacja-o…/27143/15

👉http://www.tvklodzka.pl/milionowe-inwestycje-w-twierdzy…/

Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego Gmina Stoszowice Paweł Gancarz Katarzyna Ruszkowska Emilia Pawnuk Grzegorz Basiński Bartek Zmuda

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Projekt

„Rewaloryzacja dla potrzeb kulturalno-edukacyjnych zdegradowanych i niedostępnych części Pomnika Historii Twierdzy Srebrna Góra” realizowany jest w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2014-2021.

Skip to content